دوربرگردانِ هشتم

343

از دقایقی قبل، وبلاگ فخیمه ی دوربرگردون وارد هشتمین سال فعالیت خود شد. این اتفاق فرخنده را به خودم تبریک می گویم که با تمام پستی ها و بلندی های موجود در فضای رسانه ای کشور و مسائل مختلف شخصی و خانوادگی و سیاسی و اجتماعی و ارتباطی، همچنان اینجا هر چند کمرنگ تر از قبل؛ اما وجود دارد و نفس می کشد و هنوز پست هایی منتشر می کند که می تواند حال نگارنده ش را خوب کند.

در کنارِ تولد وبلاگ، امروز می خواستم از روزنوشت های صد روز مانده به عروسی هم رونمایی کنم. لینک هایش در سمت چپ وبلاگِ بنده و وبلاگِ خانمِ همسر موجود است. از اوایل خرداد شروع شده و تا اواخر شهریور ان شا الله ادامه خواهد داشت. فقط لازم به ذکر است که بدانید که اوضاع بهتر از کلماتی ست که در آنجا می خوانید. وضعیت به وخامت احوالی که آنجا نگاشته می شود نیست!

همچنین می خواستم حالا که موتور هم زیر پام هست، به خانمِ همسر بابت چاپ مطلب ویژه افطار، در روزنامه همشهری که فصل نوینی از کار را، این بار در حوزه مطبوعات برایش رقم زده، تبریک بگویم.

و همچنین اعلام کنم برای یک تصمیمِ سنگین دعایمان کنید. در این روزهای شیرینِ منتهی به رمضان، برای عاقبت به خیریِ یک مجموعه و یک مجموعه افراد دعا کنید. شاید…

بی خیال؛ دوربرگردانِ هشتم را هم رد کردیم. قطعاً بیش از ۱۰۰۰ نوشته را در اینجا منتشر کردم اما بیش از نیمی از نوشته ها به تاریخ پیوسته ند. دعا کنید اینجا هم متاثر از حال نویسنده ش در دوره ی هشتم انتشارش، روزهای خوبی را تجربه کند.

پی نوشت: در رابطه با پست قبل توضیح بدهم که به تذکرِ جنابِ خرسند، عدد ۱۱۸۵ صحیح بوده و اشتباه محاسباتیِ بنده منجر به عدد ۱۲۸۹ شد. اما در اصلِ ماجرا تفاوتی نمی کند. از هفتم فروردین نود؛ آغاز همکاری چند جوان با هم برای یک سلسله کار فرهنگی تا هفتم تیر نود و سه؛ هر چند روز که باشد، خیلی زیاد است. حالا ۱۰۰ روز کمتر، ۱۰۰ روز بیشتر.

+ خاطره بازی با نوشته های سال های قبل:

آزمونی به قدمت تاریخ / نوشته شده در هفتم تیر سال ۱۳۹۲

روز شمار شش سال وبلاگ نویسی / نوشته شده در تیر ۱۳۹۱

دوستان دوربرگردون در سال ۸۷ در یک پاراگراف / نوشته شده در هفتم تیر ۱۳۸۷

البته لازم به ذکر است که هنوز بعد از ۷ سال با مهدی خانعلی زاده و امیدمحمودزاده ابراهیمی و لیلا وزینی و هادی نجاتی و هاله عابدین و سجاد محمدیان و حسین جعفریان در ارتباطم که الان حسین جعفریان با لیلا وزینی زن و شوهرند!

تبلیغات

13 دیدگاه‌ها

 1. البته درستش اینه که مهدی خانعلی زاده با شما در ارتباطه؛ چون تو الان یه آدم معروف و مشهوری و برنامه زنده رو آنتن داری و اووووه! پس یه آدم گمنامدر ارتباط با یه آدم معروفه :دی

  مبارکت باشه داداش :*

 2. سلام
  تبریک به شما برای دوربرگردان هشتم و تبریک به محیا جان عزیزم بابت انتشار مطلب ویژه افطارشون در روزنامه همشهری …زنده باد 🙂

 3. من چرا اینجا نظر نذاشتم!!!!!!
  +جیغ و دست و هوراااااا ! با یه ماه تاخیر ولی تولد وبلاگتون مبارک!

 4. زنده باد!!!
  وقتی عاطفه میگه زنده باد من قبولش دارم آقا(:
  زنده باد ؛)
  بعضی وقتا وقت نداری واسه تامل زیاد اینجاست که به دوستت تو دادن نظر اعتماد میکنی و چقدر زیبتاست!! …

دیدگاه‌تان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید