جشنواره «ما ام‌اس داریم»

225

فراخوان نخستین جشنواره ادبی «ما ام‌اس داریم» توسط دبیرخانه این‌رویداد منتشر شد.

دوماهنامه انجمن ام‌اس ایران و انتشارات هزاره ققنوس، فراخوان برگزاری نخستین دوره جشنواره ادبی «ما ام‌اس داریم» را با هدف ارتقاء اعتماد به نفس بیماران، بالا بردن آگاهی عمومی نسبت به بیماری ام‌اس و معرفی مشکلات بیماری به پزشکان و سیاستگذاران منتشر کردند.

بیماران، بستگان، آشنایان و تمامی افرادی که تجربه مستقیم و غیرمستقیم از مواجه با این‌بیماری دارند، می‌توانند با ارسال اثر به دبیرخانه در قالب‌های نثر ادبی، یادداشت روزانه و داستان کوتاه کوتاه در این‌مسابقه شرکت کنند.

آثار ارسالی نباید در جشنواره‌های دیگر حائز رتبه شده باشد و تعداد آثار ارسالی یک‌نویسنده، می‌توانند حداکثر ۳عدد و هر اثر هم باید حداکثر هزارکلمه داشته باشد. همچنین متن‌ها باید با رسم‌الخط فرهنگستان زبان و ادب فارسی نوشته شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند متن‌ها، مشخصات کامل نویسنده و شماره تماس را به نشانی اینترنتی انتشارات هزاره ققنوس ۱۰۰۰nashr@yahoo.com ارسال کرده یا به دایرکت این‌انتشارات در اینستاگرام با شناسه Hezarehpub@ پیام دهند.

مهلت ارسال آثار به این‌جشنواره از ۲۰ اردیبهشت تا اول خرداد است. برگزیدگان در مراسم روز جهانی ام‌اس معرفی خواهند شد و آثار برتر در قالب یک‌کتاب دو زبانه فارسی و انگلیسی به چاپ خواهند رسید.

تبلیغات

دیدگاه‌تان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید