درباره نویسنده

مهدی صالح‌پور

مهدی صالح‌پور هستم؛ به اصطلاح نویسنده، روزنامه نگار و کارگردان؛ دانش‌آموخته معماری، کارشناس‌ارشد تهیه‌کنندگی تلویزیون، کارشناس روابط عمومی. خلاصه اینکه اهل رسانه‌ام ولی ترجیح می‌دهم جلوی عنوان شغل بنویسم «نویسنده»

مطالب مشابه

164 Comments

 1. انشتین

  اره رسمن فش داده به علی تنها سوال خوبی که÷رسید واقعا ازروچه فکری اینونوشته؟خودش هرچی میخادمیگه اونوخ…..اصن باهاش حال نکردم بعدم به نظرش ÷یتزاخوردن گناهه!!!!!!!!!!هه هه هه

  پاسخ
 2. فائزه جمشيدي

  سلام آقای صالح پور در پی مطلبی درمورد برنامه مون جیوگی بودم که به پست شما برخوردم از دو منظر برام جالبه یک اینکه فکر نمی کردم شما در این سطح و لول هم تو سایتتون یادداشت داشته باشید و حیفه شما و قلمتون که سطحی و خاله زنک و دچار قضاوت های زرد بشه ! دوم مطمئنم اگر امروز آقای دخانچی رو ملاقات کنید و از نزدیک باهاشون صحبت کنید حتما از نوشته و موضع خود برمیگردید و خواهشا شما دیگه کیهان گونه ننویسید ! امروز ثابت می کند که شما در تحلیل و شناختتان عجله کرده اید جیوگی یک شاهکار است که به دست آقای دخانچی رقم خورده است امیدوارم که برنامه ما رو دیده باشید . موفق باشید به خانم ساعدی هم سلام برسونید

  پاسخ
  1. مهدی صالح‌پور

   اوه اوه! چه عصبانی؛ این پست برای چهار سال قبله و دیدگاه من نسبت به اون موقع خیلی فرق کرده و اصلا نمیشه با این پست، نه نسبت به من قضاوت کرد و نه قضاوت من نسبت به میلاد دخانچی رو سنجید.
   من جیوگی رو دوست دارم و احتمالا به زودی براش یه پست مستقل بنویسم

 3. زینب

  با اینکه مطلب شما مال خیلی وقت پیشه اما بنظرم بهتره از روی سایت حذف بشه چون من توی این چند سالی که دنبالشون میکنم عکس این موضوع رو متوجه شدم و اینکه این قضاوت از روی یک رفتار بنظرتون کار درستیه؟؟؟

  پاسخ
  1. مهدی صالح‌پور

   ولی من اینطور فکر نمی کنم

 4. ز

  خیلی خاله زنکی نوشتی عین کسی که در مورد مادر شوهرش حرف میزنه.شما اصلا در حد نقد دخانچی نیسی

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق محفوظ است @ مهدی صالح پور ۲۰۱۷ - ۲۰۱۰