تحریم سریال فاصله ها

297

چه معنی دارد؟ واقعا چه معنی دارد؟ چشم و گوش پدر و مادرها را باز می کنند که چه بشود؟! محدودیت های دولت کم است، کاری می کنند خانواده ها هم ما را محدود کنند. نکنید آقا جان، نکنید!

طی دو شب گذشته، قسمت های اول مجموعه فاصله ها پخش شد و در آن تصویری کاملا عینی و واقعی از فضای خانواده اکثر جوانان ارائه شد. واقعا این همه رئال بودن نیاز است؟ که چی بشود؟ چه نصیبتان می شود از این فاصله انداختن بین جوانان و اولیا شان؟!

گیریم که پدرجان بنده را شیر کرده و انداختید به جان بنده! خب که چی؟ آقای سهیلی زاده! آقای بهبهانی نیا! واقعا که چی؟  چه سودی در این اختلاف افکنی هست؟ بگویید شاید ما هم به این اختلاف افکنی روی آوردیم!

من بچه بدی نیستم، خیلی هم خوبم! (البته پدر بنده نظری ۱۸۰ درجه مخالف این نظر بنده دارد.) کاملا هم متفاوت با پدرجان فکر می کنم، وقیح هم نیستم! البته پدر بنده هم عتیقه نیست. در کل عینا شبیه این سریال فاصله هاییم، فقط کمی فاصله مان بیشتر است! ولی مطمئنم در آخر سریال حق را به پدر (دانیال حکیمی) خواهند داد و ما را نقره داغ خواهند کرد.

در همین راستا از همین فردا  شب، سریال فاصله ها را تحریم کرده تا هم چشم و گوش پدر و مادرهایمان را بسته نگه داریم و هم خودمان آخرش نقره داغ نشویم!

با تشکر، جمعی از جوانان شبیه سریال فاصله ها!

تبلیغات

15 دیدگاه‌ها

  • باحاله! واسه تنوع خوبه! حداقل ۴۵ دقیقه آدم رو از دنیای خسته کننده جدا می کنه.
   متاسفانه یا خوشبختانه من عاشق سریال های آبکی ایرانی م!

 1. اه اه اه ، انقدر بدم میاد ملت کلاس میان میگن دست ما فقط روی کنترل استارستمون میره، بس کنین دیگه u

  • من م تلویزیون دیدن رو بد نمی دونم. حداقل ش اینه که با پول نفت من و تو ساخته شده و بعضی هاش واقعا ارزش دیدن داره.
   حداقل بهتر از سریال های کره ای فارسی وان اِ!

  • البته در ادامه سریال شاید خیلی چیزها مشخص بشه ولی تجربه ثابت کرده که معمولا همیشه حق با بزرگترهاست مخصوصا جبهه دیده ها و مذهبی ها!

دیدگاه‌تان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید