داستانمسابقات نویسندگیمطالب ویژه

نخستين جایزه‌ «کتاب اردیبهشت»

فراخوان نخستين جایزه‌ «کتاب اردیبهشت» از طريق درگاه اينترنتی اين جايزه ادبی در دو بخش داستان و ناداستان منتشر شد.

هيات امنای نخستين جایزه‌ «کتاب اردیبهشت»،سروش صحت، علی خدايی، سارا سالار، محمدرضا تخت‌كشيان و حميد صحت هستند.

جایزه‌ «کتاب اردیبهشت» در دو بخش داستان و ناداستان با موضوع آزاد برگزار می‌شود و هر شركت‌كننده فقط می‌تواند یک اثر در هر بخش ارسال کند. مهلت ارسال آثار به اين جشنواره تا اول اسفندماه 1400 است.

آن‌طور كه در درگاه اينترنتی اين جايزه ادبی نوشته شده، همه‌ کسانی که به فارسی می‌نویسند، می‌توانند در جایزه‌ «کتاب اردیبهشت» شرکت کنند و آثار ارسالی نباید قبلا در جایزه و یا جشنواره ای شرکت داده شده باشند يا در جایی چاپ شده باشند، چه کتاب، چه نشریه، چه سایت.

موضوع آثار ارسالی به اين جايزه آزاد است و داستان‌ها باید در قالب word نوشته شوند و حداقل 1500 و حداکثر 6000 کلمه باشند. دبیرخانه با صلاحدید نویسنده، در ویرایش و اصلاح آثار جهت چاپ آزاد است.

برای شركت در نخستين جایزه‌ «کتاب اردیبهشت»می‌توانيد به آدرس https://prize.ordibeheshtbook.com مراجعه و با تكميل فرم ثبت‌نام داستان يا ناداستان خود را ارسال كنيد.

مهدی صالح پور

مهدی صالح‌پور هستم. حدود پانزده سال وبلاگ نوشتم، دوازده سال خبرنگاری کردم، ده سال در تلویزیون نوشتم، در حال نگارش نخستین کتابم هستم. تجربه کارگردانی و تهیه‌کنندگی در تلویزیون دارم. این روزها مدیر مجموعه تولید محتوای شنیداری قناری هستم و در حوزه کتاب و کتاب صوتی فعالیت می‌کنم. خوشحالم که اینجا، میم‌صاد آنلاین، خانه امن مجازی من را دنبال می‌کنید...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا