چهارمین دوره جایزه داستان تهران

2720

چهارمین دوره جایزه داستان تهران فراخوان برگزاری خود در سال جاری را منتشر کرد.

موضوع محوری این دوره از جایزه داستان تهران به ترتیب «مهاجرت به تهران» و «تهران در یک قرن» عنوان شده است.

داستان‌های ارسالی برای شرکت در این رویداد باید حداکثر ۵۰۰۰ کلمه حجم داشته و پیش از این در کتاب یا نشریه‌ای منتشر نشده باشد. همچنین هر فرد تنها با یک داستان مجاز به شرکت در این رویداد است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره می‌توانند آثار خود را تا ۳۱ شهریور ماه به دبیرخانه ارسال کنند.

مهلت ارسال اثر به این جایزه تا پایان تابستان سال جاری اعلام شده و مراسم پایانی نیز همزمان با شب یلدای سال ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

نفر برگزیده اول در این رویداد ۱۵ میلیون تومان، نفر دوم ۱۰ میلیون تومان و نفر سوم ۵ میلیون تومان هدیه نقدی دریافت خواهد کرد. همچنین سه جایزه دو میلیون تومانی برای سه داستان به انتخاب هیأت داوران نیز اهدا شده و به باقی داستان‌ها نیز حق التالیف جهت انتشار در کتاب جایزه اهدا خواهد شد.

علاقه‌مندان برای ارسال اثر باید با ای‌میل: dastanetehran.ccia@tehran.ir مکاتبه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر برای شرکت در چهارمین دوره‌ی جایزه داستان می‌توانید با شماره  ۰۹۳۸۹۳۹۸۷۳۲ از طریق تلگرام و واتس اپ و شماره  ۰۲۱۹۶۰۲۱۰۳۸ پیام دهید و تماس بگیرید.

تبلیغات

4 دیدگاه‌ها

  1. متاسفانه در دوره های قبل، دست اندرکاران جشنواره داستان تهران با زد و بند و مرید پروری آثاری را انتخاب کردند که شایسته نبودند.به امید انکه در این دوره نظارت بیشتری بر نحوه داوری باشد و حق به حقدار برسد..در دو دوره قبل داستانی فرستادم و جالب است وقتی که بعدها با یکی از داوران در باره داستانم صحبت می کردم متوجه شدم که ایشان اصلا داستان را نخوانده اند!!!!!

  2. بله متاسفانه برای منم پیش امده که در بسیاری از جشنواره ها،با اینکه داستانم از لحاظ مفهوم و ارایه ادبی خوب بوده و بی نتعریف از خود،قشنگ بوده،جایزه ای نگرفتم.واقعا دهنم وا ماند وقتی دیدم چه اثاری جایزه گرفتند.ولی مجبوریم با همین جشنواره های ایرانی بسازیم.واقعا با چه رویی اسم ادیب روی خود میگذارند؟؟حرمت دارد به خدا.حیف که پول ندارم در جشنواره های خارجی شرکت کنم….

  3. وقتی با شوق میخوام یه فراخوانی رو شرکت کنم و می بینم شرکت کننده های دوره قبلش میگن،داوری با لابی گری بوده واقعا تو ذوقم میخوره،خب نکنید دیگه…آدم ناامید میشه:(

دیدگاه‌تان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید