مسابقه «داستان‌نویسی امید»

603

حوزه هنری با همکاری داستان‌نویسان سطح استان مسابقه «داستان نویسی امید» را با موضوع بیماری کرونا در دو بخش «داستان کوتاه و جستار» برگزار می‌کند.

داستان‌نویسان استان آذربایجان‌غربی می‌توانند آثار هنری خود را در موضوع‌های مختلف از جمله، تاثیر بیماری کرونا بر روابط اجتماعی، ایثار و فداکاری کادر درمانی و پزشکی در این روزهای خاص، فعالیت‌های مردمی در راستای مقابله با بحران کرونا و همبستگی عمومی در بحران‌ها را به دبیر هنری این فراخوان ادبی (مجتبی اسماعیل‌زاد) ارسال کنند.

موضوع پاکبانان و نیروهای امنیتی، تاثیرات اقتصادی و فرهنگی کرونا، توکل و توسل به خداوند متعال و ائمه اطهار (ع)، احتکار و سوء استفاده برخی افراد از این مسئله از دیگر موضوعاتی هستند که علاقمندان می‌توانند در این حوزه تولید اثر کرده و جایزه‌های نقدی خود را بر اساس اعلام فراخوان دریافت کنند.

شرایط شرکت در این مسابقه چیست؟

آثار ارسالی باید بصورت تایپ شده در یک فایل ورد به صندوق الکترونیکی مسابقه ارسال شود و آثار ارسالی باید حداقل ۱۰۰۰ کلمه و حداکثر ۲۰۰۰ کلمه باشد و دبیرخانه مسابقه آثار منتخب را در یک مجموعه به‌صورت داستان‌های صوتی و کتاب pdf منتشر خواهد کرد و در صورتی که از لحاظ تعداد و کیفیت، به حد نصاب مورد نظر برسد، به‌صورت کتاب کاغذی نیز منتشر می‌شود.

مهلت ارسال آثار تا چه زمانی است؟

علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار ادبی خود را تا ششم خرداد سال جاری به نشانی الکترونیکی omidfest99@gmail.com ارسال کنند.

تبلیغات

دیدگاه‌تان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید