فراخوان نگارش داستان کوتاه در خانه

330

فراخوان نگارش داستان کوتاه در خانه در موضوعات «سیره رضوی»، «زیارت» (به‌ ویژه زیارت از راه دور)، «دهه کرامت»، «شعار سال(جهش تولید)» و با شعار «دهه کرامت بدون کرونا در کنار همیم» به دبیری علمی سعید تشکری اعلام شد.

۸۰ اثر منتخب این فراخوان، ضمن انتشار در فضای مجازی یا چاپ در قالب کتاب، مشمول دریافت حق تألیف خواهند بود.

برای کسب اطلاعات درباره فراخوان نگارش داستان کوتاه در خانه می‌توانید با شماره تلفن مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی ۴-۳۸۴۴۵۱۴۲-۰۵۱ داخلی ۱۰۲ تماس بگیرید و یا به وب‌سایت این مؤسسه به نشانی www.aqart.ir و صفحه اینستاگرام فراخوان به نشانی kargahenegaresh@ مراجعه کنید.

برای بهره برداری بیشتر نویسندگان محترم از منابع و مستندات نگارش داستان های رضوی، امکان شرکت در کارگاه های مجازی با نظارت دبیر علمی فراخوان فراهم گردیده است.

علاقه مندان به حضور در این کارگاه می توانند تا ابتدای خرداد ماه ۹۹ نسبت به ثبت نام از طریق ارسال پیام مستقیم (دایرکت) به صفحه اینستاگرام اقدام فرمایند.

شرکت در این رویداد و ارسال داستان لزوما نیازمند حضور در کارگاه نبوده و آثار می تواند تا پایان خرداد ماه ۹۹ به آدرس kargahenegaresh@gmail.com ارسال گردد.

دعوت به زیارت از دریچه داستان

این برنامه، فراخوانی عمومی برای تمامی نویسندگان کشور در سطوح مختلف و ارادتمند به حضرت رضا(ع) است تا بتوانند در ایام قرنطینه از خانه با این امام همام ارتباط معنوی برقرار کنند.

داستان‌های رسیده تا یکم خرداد سال جاری به صورت روزانه در صفحه اینستاگرام این فراخوان بارگذاری می‌شود و مخاطبین فضای مجازی می‌توانند به خوانش داستان‌ها و ابراز نظر درباره آن‌ها بپردازند. این نظرات در ارزشیابی داستان‌ها نیز اثرگذار خواهد بود.

مخاطبان محدودیتی در تعداد آثار ارسالی خود ندارند و همچنین داستان‌نویسان بدون نام‌نویسی در کارگاه مجازی می‌توانند آثارشان را برای فراخوان ارسال کنند.

دلدادگان حضرت رضا(ع) در این ایام مقابله با بیماری کرونا که امکان زیارت حرم مطهر رضوی برای‌شان فراهم نیست می‌توانند از طریق داستان با این حریم نورانی ارتباط برقرار کنند. به عبارتی این فراخوان دعوت به زیارت از دریچه داستان‌‌ است.

تبلیغات

دیدگاه‌تان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید