جشنواره ادبی خاتم: دوره چهارم

14

فراخوان چهارمین دوره جشنواره ادبی خاتم (داستان کوتاه؛ ویژه پیامبر رحمت) از سوی دبیرخانه این جشنواره منتشر شد. براساس این فراخوان، مهلت ارسال آثار تا ۳۰ بهمن تمدید شده است.

موضوع داستان باید برگرفته از ویژگی‌های شخصیتی و سیره حضرت رسول اکرم(ص) به‌عنوان الگو، با توجه به نیازهای مخاطب و شرایط امروز جهان و مستند به اسناد و روایات معتبر باشد.

حجم آثار ارسالی حداکثر ۵۰۰۰ کلمه باشد. تألیف و ارسال آثار برای همه گروه های سنی، پیروان همه ادیان و مذاهب و به زبان‌های مختلف آزاد است. آثاری که تنها از طریق پست و یا از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره در فرمت‌های doc. و docx. و pdf. به همراه نشانی دقیق پستی و الکترونیک، شماره تلفن ثابت و همراه و شرح‌حال کوتاهی از نویسنده ارسال شود، به بخش مسابقه راه می‌یابند.

آثاری به مسابقه راه می‌یابند که قبلاً منتشر نشده، و یا در سایر مسابقات ارائه نشده باشند. آثار ارسالی عودت داده نخواهد شد.

مهلت ارسال تا پایان بهمن ماه تمدید شده است. آیین اختتامیه و تقدیم جوایز جشنواره ادبی خاتم همزمان با ایام عید خجسته مبعث رسول اکرم در فروردین ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

جوایز نویسندگان سه اثر برتر در هر یک از دو حوزه «کودک و نوجوان» و «بزرگسال» به این ترتیب اهدا می‌شود: نفر اول ۱۲۰ میلیون ریال به همراه دیپلم افتخار، نفر دوم ۸۵ میلیون ریال به همراه دیپلم افتخار، نفر سوم ۶۰ میلیون ریال به همراه دیپلم افتخار، نفرات چهارم تا ششم، هر کدام ۵ میلیون ریال به همراه لوح تقدیر و جایزه ویژه هیأت داوران، و نیز مبلغ ۵ میلیون ریال به همراه لوح تقدیر برای برگزیدگان؛

اطلاعات تکمیلی شامل محورهای موضوعی داستان، معرفی تعدادی از منابع معتبر و سایر شرایط را در پایگاه اینترنتی جشنواره ادبی خاتم ببینید.

صفحه ارسال آثار به جشنواره خاتم

 

تبلیغات

2 دیدگاه‌ها

دیدگاه‌تان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید