اپیلاسیون کامل بدن از آرایشگاه‌های زنانه جمع شود!

311

گروهی از جریان‌ها و نیرو‌های حزب‌الله در قزوین با انتشار نامه سرگشاده‌ای به مقام‌های محلی نسبت به گسترش ارائه خدمات «اپیلاسیون کامل بدن» در آرایشگاه‌های زنانه این استان هشدار دادند. در این نامه آمده که آرایشگاه‌های زنانه استان قزوین با ارائه این خدمات به «پیاده نظام کارگردانان برخی از برنامه‌های ماهواره‌ای تبدیل شده‌اند.» این نامه افزوده که «اپیلاسیون کامل بدن» به طور واضح «خدمت رایگان» به جبهه فرهنگی «دشمن» جهت «ضربه زدن» به عفت و حیا و پوشش زنان جامعه است. امضاء‌کنندگان این نامه از مقام‌های مسئول خواسته‌اند هرچه سریع‌تر آرایشگاه‌های ارائه دهنده این خدمت «غیر شرعی» را ساماندهی کرده و اقدام به حذف چنین پدیده‌ای کنند. آن‌ها همچنین هشدار داده‌اند در صورت بی‌اعتنایی مقام‌های مسئول «توهین عملی به مقدسات خود را تاب» نخواهند آورد. امضاء‌کنندگان این نامه همچنین افزوده‌اند در صورت حذف نشدن این خدمات از آرایشگاه‌های زنانه «خود رأساً در این زمینه اقدام خواهند نمود که مسلماً عواقب آن به عهده مسئولین متسامح خواهد بود.»

متن کامل این بیانیه:

بسمه تعالی
حضور معاون محترم سیاسی امنیتی استاندار قزوین جناب آقای رحیمی
با سلام
قال الصادق علیه السلام: « لاحیاء لمن لا دین له »
چند صباحی است که بسیاری از سالن های آرایش بانوان شهرمان به پیاده نظام کارگردانان برخی از برنامه های ماهواره ای تبدیل شده و در این زمینه گوی سبقت را برای کسب در آمد بیشتر؟! از هم می ربایند.
اگر نگاهی به لیست خدمات این مراکز بیندازیم به طور واضح این خدمت رایگان به جبهه ی فرهنگی دشمن جهت ضربه زدن به عفت و حیا و پوشش زنان جامعه مان را مشاهده می کنیم؛ خدماتی که با هدف نمایاندن هرچه بیشتر زیبایی ها و لطافت های زنانه در فضای عمومی جامعه به جای محیط امن خانه ارائه می گردد که نتایج مخرب آن بر آگاهان امور اجتماعی و خانواده مبرهن است.
متأسفانه مدتی است که پازل اینگونه خدمات که اغلب خلاف شرع محسوب می شود، با انجام اپیلاسیون کامل بدن در بسیاری از این مراکز به اوج مأموریت حیازدایی خود رسیده و تکمیل گردیده و زمینه آغاز برخی از ناهنجاری های اخلاقی را فراهم ساخته است و حتی مراکز غیرقانونی و بدون مجوز با نام سالن های مخصوص اپیلاسیون در این شهر دایر گشته که بدون هیچگونه نگرانی و با اطمینان از عدم نظارت ارگانهای مسئول به کسب در آمد مشغولند!
و تأسف بارتر اینکه از طرف برخی از مسئولین شهرمان به بعضی از این مراکز به نام مرکز آموزشی ؟! در نمایشگاه های رسمی، غرفه اختصاص یافته و غرفه داران آن با بدترین وضعیت پوشش به ارائه خدمات آموزشی آرایشی خود می پردازند(مستندات موجود است)
به راستی آیا مسئولین محترمی که از افزایش آمار طلاق و سایر معضلات اجتماعی در استان نگرانند ، به عواقب حمایت از اینگونه مراکز که اقداماتشان در جهت امنیت زدایی از قشر فرهیخته ی بانوان و پایین آوردن شأن و مقام زن مسلمان ایرانی در حد یک کالای مصرفی که تمام سعی اش زیباتر نمایاندن خود به مردان بیگانه با فنون آرایشی خاص است اندیشیده اند؟
ما فعلاً اینگونه اقدامات را با دید خوش بینانه وبه منظور همدلی وهمزبانی ،به عنوان غفلت و سهل انگاری مسئولین می انگاریم و از دست اندرکاران ذیربط می خواهیم تا هرچه سریعتر نسبت به ساما ندهی خدمات این مراکز اقدام نموده و بر حذف خدمات غیر شرعی آنها نظارت نمایند.
٢) ضمناً در صورت عدم اقدام مؤثر در این خصوص ، مردم دیندار قزوین بیش از این، توهین عملی به مقدسات خود را تاب نیاورده و اجازه نخواهد داد عفت و حیا و امنیت خانواده هایشان بازیچه ی دستهای پنهان برخی افراد معلوم الحال گردد، و خود رأساً در این زمینه اقدام خواهند نمود که مسلماً عواقب آن به عهده ی مسئولین متسامح خواهد بود.
والأمر الیکم
۹۴/۲/۱
جمعی ازموسسات مردم نهاد فرهنگی اجتماعی استان قزوین
و
اقشار مختلف مردم قزوین(امضای جمع کثیری ،پیوست نامه می باشد)

رونوشت به :
– امام جمعه محترم قزوین
– استاندار محترم قزوین (رئیس شورای تامین امنیت استان)
– مدیر کل محترم امور اجتماعی فرهنگی استانداری قزوین
– مدیر کل محترم امور بانوان استانداری قزوین
– فرمانده محترم سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین
– فرمانده محترم نیروی انتظامی استان قزوین
– شهردارمحترم قزوین
– مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان قزوین
– مدیر کل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین
– مدیر کل محترم سازمان تبلیغات استان قزوین
– مدیر کل محترم اداره بازرگانی استان قزوین
– مدیر محترم سازمان فنی حرفه ای استان قزوین
– مدیر محترم ستاداحیا امربه معروف ونهی ازمنکراستان قزوین
– ریاست محترم اتحادیه صنف آرایشگران استان قزوین

تبلیغات

8 دیدگاه‌ها

 1. وااااا چ ربطی داشت مثل اونا که میگن مجردا نباید بند بندازن

  بابا ی چیزایی به تمیزی ربط داره نه به ………..

  حالا یعنی هر کی رفت اپیلاسیون میخواد خاک بر سری کنه خودشو شوهرش ادم نیستن؟

 2. حرام خدا حرامه..
  اونی هم که شده مرجع تقلید شب نخوابیده صب بلند بشه بخواب فتوا بده…

  کاش یاد بگیریم بفهمیمم که همه چی رو ذهن کوچک ماها نمی تونه درک کنه حتی مسئله ای که بنظر میاد اینقدر ساده س…

 3. خیلی خوشم اومد.ینی همه ی مسائل دیگه رو حل کردن مونده فقط همین یکی؟خیلی ب فکرن دمشون گرم.متنفرم از افراط و توجه ب دین ظاهری بعضیا

دیدگاه‌تان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید