درباره نویسنده

مهدی صالح پور

مهدی صالح‌پور هستم؛ از اهالی رسانه! مهندسی معماری خوانده‌ام و کارشناسی ارشد تهیه‌کنندگی تلویزیون؛ اما ترجیح می‌دهم «نویسنده» باشم.

مطالب مشابه

4 Comments

 1. شرکت

  پول وکیل رو کی باید بده اونوقت ؟

  پاسخ
 2. اورست

  `خب فرمایش شما کاملا درسته و من هم این تجربه رو داشتم که کارم چند سال در دادگاه طول کشیده اما باید این رو هم در نظر داشت که قبل از اینکه وکیل بگیری ببینی واقعا این ادم اونقدر ارزش داره که بخوای هزینه کنی و از طرفی اصلا این قدرت و توانایی درش دیده میشه که بتونه رای یک عده رو به نفع شما برگردونه یا نه ! همه اینها در مراحل اول انتخاب وکیل هست ولی در بحث انتهایی می رسه به هزینه که از نظر هزینه هم خیلی ها توانایی گرفتن وکیل رو ندارند و مجبورن خودشون نزدیک به چندسال در رفت و امد باشند و اذیت بشند تا بتونند کارهای دادگاه رو به اتمام برسونند.

  به نظرم نمیشه قطعا گفت که باید وکیل داشت چون این قضیه مثل چاقوی ۲ سره از هر دو طرف امکان داره برای شخص ضرر باشه تایمی و هزینه ای .

  اگر میشه یک مقاله ای رو در سایت قرار بدید و این مشکلات رو معرفی کنید تا همه بدونن برای وکالت فقط حرف زدن مهم نیست مهم اینه که توانایی اون فرد چقدره مرسی

  پاسخ
 3. شهاب

  آخه به واقع بیخودی میلیونیه گاهی. من یه ماجرای سرقت ادبی داشتم که ناشر مقالات من رو توی کتاب چاپ کرده بود. پرس و جو کردم برای شکایت کمتر از ۵ میلیون نگفتن! ۵ میلیون برای چند تا مقاله که کل غرامتش شاید نصف این مبلغ هم نشه. تازه اگه وکیل موفق بشه!

  پاسخ
  1. مهدی صالح‌پور

   البته که در صورت پیروزی شما در دادگاه، مبلغ حق الوکاله رو فرد سارق ادبی باید پرداخت کنه

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق محفوظ است