درباره نویسنده

مهدی صالح‌پور

مهدی صالح‌پور هستم؛ به اصطلاح نویسنده، روزنامه‌نگار و کارگردان؛ دانش‌آموخته معماری و کارشناس‌ارشد تهیه‌کنندگی تلویزیون! خلاصه اینکه اهل رسانه‌ام ولی ترجیح می‌دهم جلوی عنوان شغل بنویسم «نویسنده»

مطالب مشابه

40 Comments

 1. امیرحسین مجیری

  سلام.
  بعد مدت ها بالاخره می تونم نظرم رو ثبت کنم! البته شما می دونی موضع من در مورد رهبری چیه، پس می تونی حرفام رو به حساب توجیه بذاری! اما اگه این کارو بکنی اشتباه کردی! چون واقعیت اینه که این دو تا جمله که کنار هم چیدی چندان به هم ربط ندارند.
  اما قبلش اجازه بده فرض کنیم که این کنار هم چینی کاملن مرتبط است. نهایتن چی اثبات می شه؟ مسلمن به صرف این که متکی گفته احمدی نژاد این چنین است، احمدی نژاد این چنین نمی شه. نهایت چیزی که این یادداشت می تونه ثابت کنه اینه که متکی خلاف نظر رهبری حرف زده. خب که چی؟!*
  ولی در کل حرف رهبری (اون طور که من فهمیدم) این بود که درست نیست رئیس جمهوری رو که مملکتی رو اداره می کنه مدام به دروغ گویی متهم کنیم چون در این صورت دیگه مردم اصلن بهش اعتماد نمی کنن و این برای کشور فاجعه است. (به یاد بیار که موسوی چند بار تو مناظره ها به احمدی نژاد گفت دروغ گو.) یعنی بحث از بین رفتن اعتماده.
  موفق باشی.
  * پی نوشت: نوشته بودی که متکی وزیر انتخابی رهبری بوده است. نمی خوام زیاد بحث رو فلسفی کنم اما خب به من حق بده که ازت دلیل بخوام برای این ادعا!

  پاسخ
  1. مهدی صالح پور

   برعکس حرف تو من میگم حرف رهبری با واقعیات موجود تناقض داره.
   + وقتی دروغ گویی به اشکال مختلف برای فردی عادی میشه، سکوت و ماست مالی ش جایزه به نظرت؟ خیانت نیست به کشور و افرادی که فریب خوردن و بهش رای دادن؟
   + اینکه وزرای اطلاعات و امور خارجه و دفاع رو با نظر رهبر انتخاب میکنن دیگه فک کنم مسئله ی ثابت شده ای باشه. قانون نانوشته ای که چندین مورد هم تلویحا تایید شده.

  2. امیر حسین مجیری

   برادر! به صرف ادعای یک مستند بی بی سی فارسی که چیزی اثبات نمی شه!
   ضمن این که با نظر رهبر خیلی فرق می کنه با این که بگی فلانی منتخب رهبریه.
   نگفتم ماست مالی کنید گفتم شرایط رو درک کنید.

  3. مهدی صالح پور

   منظورم مستند بی بی سی نبود، اظهارات خود رئیس جمهور سر متکی و اژه ای و سوابق مشکلات این وزارتخونه ها توی دوران اصلاحات و دوران هاشمی هم اثبات کننده ی این مدعا ن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق محفوظ است ©مهدی صالح پور ۲۰۱۸ - ۲۰۰۷