درباره نویسنده

مهدی صالح‌پور

مهدی صالح‌پور هستم؛ به اصطلاح نویسنده، روزنامه‌نگار و کارگردان؛ دانش‌آموخته معماری و کارشناس‌ارشد تهیه‌کنندگی تلویزیون! خلاصه اینکه اهل رسانه‌ام ولی ترجیح می‌دهم جلوی عنوان شغل بنویسم «نویسنده»

مطالب مشابه

89 Comments

 1. Mahdi

  نظر شما محترم ،ولی اگه یه بار دیگه اون نقدی رو که به دخانچی نوشتی بخونیش متوجه می شی که در خور نویسنده ی برنامه پر مخاطب نیست، اصلا” به جای اینکه نقد باشه بیشتر توهین بود .یه نقاد نباید اجازه بده نظر مثبت یا منفیش نسبت به کسی یا چیزی که داره نقدش می کنه اثر بذاره اون وقت اسمشو نمی شه گذاشت نقد. آقا مهدی نباید نسبت به کسی که نقد می شه غرض ورزی داشت، اون نقدی که نوشتی سراسر بغض و کینه ای بود که از اتفاقات اول برنامه نشات می گرفت و یه جور تلافی. حتی کسی که میلادرو هم نمی شناخت متوجه می شد که تو نسبت بهش نظر مثبتی نداری وقتی هم که این اتفاق بیفته یعنی تو و نقدت موفق نبودید چون خواننده بهت اعتماد نمی کنه. در کل به نظرم نقدت(البته اگه اسمشو بشه گذاشت نقد) خیلی گزنده و بی پایه بود و به قول خودت “با مرام ناب ایرانی “همخوونی نداشت، گرچه می دونم که هنوزم قانع نشدی. راستی دفعه ی قبل منم مثل تو خیلی تند رفتم!

  پاسخ
  1. مهدی صالح پور

   نظرشخصی بود… دعوا که نداریم.

 2. Mahdi

  واست متاسفم که راجع به میلاد دخانچی این طوری فکر می کنی ،اونی که حسوده تویی نه میلاد اگر یه کم به پیشینش نگا کنی می فهمی که اون نیازی به حسادت به علی ضیا نداره چون خودش هیچی کم نداره و از امثال شما یه سرو گردن که چه عرض کنم خیلی بالاتر لطفا آدمارو اینقدر ناجوانمردانه نکوبون زمین!!!!!

  پاسخ
  1. مهدی صالح پور

   ولی نظر با شما متفاوته! چیکار کنم؟

 3. تینا

  @ رها :
  عزیزم کپی رایت رو رعایت کن! ;)

  اما به جا بود! :)

  پاسخ
 4. مهدیه گیلانی

  یه جاهایی غرور لازمه.نباشه به قول مامانم سرت سوار میشن!!!(با عرض پوزش)
  ولی خود سانسوریو نیستم.
  یکم از دوستت یاد بگیر(آقا حامد)-از بچگی اهل سانسور نبوده بخدا.

  پاسخ
  1. مهدی صالح پور

   چیزی که بخواد عواقب داشته باشه، باید سانسورش کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق محفوظ است ©مهدی صالح پور ۲۰۱۸ - ۲۰۰۷