درباره نویسنده

مهدی صالح‌پور

مهدی صالح‌پور هستم؛ به اصطلاح نویسنده، روزنامه‌نگار و کارگردان؛ دانش‌آموخته معماری و کارشناس‌ارشد تهیه‌کنندگی تلویزیون! خلاصه اینکه اهل رسانه‌ام ولی ترجیح می‌دهم جلوی عنوان شغل بنویسم «نویسنده»

مطالب مشابه

67 Comments

 1. مریم جهانی

  البته سو تفاهم نشه ! منظورم از توهین وبلاگ شما نیست ! کل مجموعه مجازی رو می گم ! منظورم اینه که این گارد رو باید نسبت به صدا و سیما داشته باشیم نه مجری دیگه ای که به ناچار به جای علیخانی اومده !
  عامل حذف علیخانی زیراب زنی و خود شیرینی مجری دیگه ای نبوده علت حذف علیخانی خوده صدا و سیماست که اون باید سرزنش یامواخذه بشه!
  مثلا اگر علی ضیا قبول نمی کرد چی می شد ؟ علیخانی بر می گشت ؟
  اگه با قبول نکردن اجرا توسط اقای ضیا ، مجری قدیمی ماه عسل جناب علیخانی برمی گشتن ، جناب ضیا اشتباه ترین اشتباه شغلی شون رو انجام داده بودن!
  ولی همه مون خوب می دونیم که این جور نبوده و نیست !
  دوستانم در دانشگاه از ابان ماه دنبال مجوز بودن تا بتونن طی همایشی تمام دست اندرکاران ماه عسل ۹۰ رو دعوت کنن ! همه کارهای حراست رو هم که خودتون می دونید چقدر وقت گیر و پر دردسر انجام داده بودن
  اردیبهشت ماه که با اقای علیخانی تماس می گیرن تا کارها رو نهایی کنن و هماهنگی های اخر رو انجام بدن متوجه می شن که ایشون اجازه حضور در دانشگاهی رو که زمانی خودشون دانشجوش بودن نداره !!! خوب الان کی مقصره ؟ اصل قضیه از جای دیگه ای اب می خوره
  که متاسفانه ما همیشه دیگری رو قربانی می کنیم :((

 2. مریم جهانی

  یه دونه( نه صدتا :دی) برنامه کانال های بلاد کفر می ارزه به همه برنامه های سراسر دروغ صدا و سیمای جمهوری اسلامی !
  ببین بچه مردم رو حرص می دین :دی همین می شه دیگه :دی ضرب المثل ها مم قاطی کردم !

 3. مریم جهانی

  اصلاحیه کامنت بالا ( اون رو در حال عصبانیت نوشتم :دی)
  اگر علی ضیا قبول نمی کرد شخص دیگه ای باید برنامه رو اجرا میکرد ! در هر صورت علیخانی اجرا نمی کرد ! شما به جای این که صداتون رو سر صدا و سیما بلند باشه که به خاطر اعتراض به یه به اصطلاح رئیس جمهور ی که ارزش فحش دادنم نداره از بس که بی ارزشه ! علی ضیا رو شماتت می کنین؟ ! بابا شما دیگه کی هستین؟ یک نفر پرسید که علیخانی چرا دیگه نباید ماه عسل رو اجرا کنه؟ همه گفتین چرا علی ضیا اجرا کنه؟ پس براتون رفتن علیخانی مهم نیست مهم نیست که صدا و سیما ،خوب که از مجری استفاده ها شو کرد و به اهدافش رسید خیلی راحت اون رو می ذاره کنار !
  فقط چرا علی ضیا ، من نه ؟
  هر کی به فکره خویشه کوسه به فکر ریشه !
  بلایی که سر حسنی اوردن علیخانی اومد جاش سر علیخانی اوردن …. یعنی سیاست مزخرف صدا و سیما !
  من تنها برنامه صدا و سیما که با علاقه نگاه می کردم یعنی تایمش رو داشتم و اگه خونه بودم حتما می دیدم کوله پشتی ۸۳ ۸۴ ۸۵ بود و نیمروز تابستون و لاغیر !
  صد تا برنامه کانال های بلاد کفر می ارزه به برنامه های سراسر دروغ صدا و سیمای جمهوری اسلامی !
  من معتقدم گزینه مناسب ماه عسل خوده علیخانی ولی حالا که به دلیل سیاست بازی های اقایون تحت هیچ شرایطی امکان حضور علیخانی نبود از بین گزینه های موجود علی ضیا مناسب تر بود !
  مثلا کی باید به جای علیخانی می یومد؟ نیما کرمی؟!؟!؟ یا محمد سلوکی یامجری پارک ملت که اسمشون رو خاطرم نیست!
  یه خورده منطقی باشیم ما الان باید همه این اعتراضات رو خطاب به صدا و سیما داشته باشیم نه مجری دیگه ای که به دلیل جبر مجبور به اجرا برنامه ای شده که سبکش متعلق به کس دیگه است
  حسنی خیلی اجراش خوب بود ! چی شد الان کجاست؟ فقط به خاطر این که سم و بکم جلوی رادان نشست و ازش تعریف تمجید نکرد الان نیست ……..
  بی خیال بابا ..گفتن این حرف ها چه فایده ای داره ! فقط فشارخونم رفت بالا…
  کاش یک دهم این توهین هایی که به علی ضیا کردین به صدا و سیمای دروغ می کردین:((

 4. مریم جهانی

  جناب صالح پور حتما جواب کامنت ام رو بدین
  منتظر هستم :)

 5. مریم جهانی

  اگر علی ضیا قبول نمی کرد شخص دیگه ای باید برنامه رو اجرا میکرد ! در هر صورت علیخانی اجرا نمی کرد ! شما به جای این که صداتی رو سر صدا و سیما بلند باشه که به خاطر اعتراض به یه به اصطلاح رئیس جمهور ی که ارزش فحش دادنم نداره از بس که بی ارزشه ! علی ضیا رو شماتت می کنین؟ ! بابا شما دیگه کی هستین؟ یک نفر پرسید که علیخانی چرا دیگه نباید ماه عسل رو اجرا کنه؟ همه گفتین چرا علی ضیا اجرا کنه؟ پس براتون رفتن علیخانی مهم نیست مهم نیست که صدا و سیما ،خوب که از یه مجری استفاده ها شو کرد و به اهدافش رسید خیلی راحت اون رو می ذاره کنار !
  فقط چرا علی ضیا من نه ؟
  هر کسی به فکره خویشه کوسه به فکر ریشه !
  بلایی که سر حسنی اوردن علیخانی اومد جاش سر علیخانی اوردن …..سیاست مزخرف صدا و سیما !
  من تنها برنامه صدا و سیما که با علاقه نگاه می کنم یعنی تایمش رو دارم و اگه خونه باشم حتما می بینم کوله پشتی ۸۳ ۸۴ ۸۵ بود و نیمروز تابستون و لاغیر !
  صد تا برنامه کانال های بلاد کفر می ارزه به برنامه های سراسر دروغ صدا و سیمای جمهوری اسلامی !

 6. رضوان معین پور

  با شما موافقم آقای صالح پور
  ماه عسل ماه عسله و نیمروزم نیمروز…هرکدوم سبک خودشو داره.مسئله سر عادت واین حرفا نیس
  مسئله اینه که ماه عسل این طوری جا افتاده یعنی با همون مهمونا همون مجری همون سبک وهمون حرفا و وقتی قرار باشه یکی مثل ضیا بیاد جای علیخانی و بگیره(البته این توهین نیس ااا)خو معلومه صدای مردم در میاد
  ضیا داره اشتباه میکنه داره تیشه به ریشه ی خودش میزنه ولی در بدترین حالت واسش میشه یه تجربه…
  بذارین تجربه کنه و ترو خدا انقدر قضیه رو کشدارنکنین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق محفوظ است ©مهدی صالح پور ۲۰۱۸ - ۲۰۰۷