درباره نویسنده

مهدی صالح‌پور

مهدی صالح‌پور هستم؛ به اصطلاح نویسنده، روزنامه‌نگار و کارگردان؛ دانش‌آموخته معماری و کارشناس‌ارشد تهیه‌کنندگی تلویزیون! خلاصه اینکه اهل رسانه‌ام ولی ترجیح می‌دهم جلوی عنوان شغل بنویسم «نویسنده»

مطالب مشابه

86 Comments

 1. ريحانه پزشكي

  زن و مرد را خدا افریده او خالق است اما ذاتش از نور است و بدی در وی راه ندارد پس نمیتواند بد بیافریند هرچه افریده میشود بیانگر ذات خالقش میباشد پس به هم تهمت نزنید که شیطان هستین نه زن شیطان است و نه مرد .

  پاسخ
 2. ريحانه پزشكي

  باتشکر از نویسنده ، لطفا کمی درباره چیزهایی که در سایت برای خراب کردن ذهن انسان های پیرامونتان میگذارید فکر کنید با خود فکر کنید چه عاملی موجب شده این فرکانس های منفی به ذهنتان خطور کند و بخواهید بین زن و مرد تفرقه ایجاد کنید خداوند زن و مرد را برای تکامل هم افریده و شیطان با حسادتش میخواهد بین شما زنان و مردان را تفرقه بیاندازد با بی اعتنایی به این فرکانس ها او را شکست دهید . باتشکر.

  پاسخ
 3. ريحانه پزشكي

  باسلام
  شیطان نه زن است و نه مرد اما از جنس اتش است او جزو فرشتگان است که برای وسوسه کردن ادمو هوا از خدا مهلت خواسته حالا با فرستادن این فرکانس ها برای مغز شما میخواهد به شما بگوید بر علیه هم باشید تا همدیگه رو نابود کنید فریب حرفها سیگنال هایی که برایتان ازطریق امواج میفرستد را نخورید و در کنار هم بمانیدمرد و زن همدیگه رو تکمیل میکنند مرد پشتوانه زن است
  و زن هم برای شوهرش افریده شده ، خداوند در قران میفرماید شما را زوج افریدیم

  پاسخ
  1. ريحانه پزشكي

   لطفا فریب فرکانس های مخرب و پر حسد شیطان را نخورید خداوند خالق هر دو شماست و در خلقت شما خودش مصلحت را میدانسته پس هوای همدیگر رو بیشتر داشته باشید ودر کنار هم عاشقانه زندگی کنید بهم تهمت نزنید و شیطان را خوشحال نکنید . او فردی حسود است که چشم ندارد خوشبختی بین دختران و پسران را ببیند. لطفا باهم خوب باشید و او را باطل کنید .

 4. ♥ ســـین . فـــ ♥

  سلام.

  متن جالبی بود.
  از اول تا آخرش خندیدم….. واقعا جالبه که مردها همه ی این چیزها رو می دونند ولی باز هم به قول شما گول زن ها رو می خورند….. :))
  زنها این خصوصیات رو دارند ( البته نه همشون، قبول کنید توصیفاتتون اغراق آمیز بوده ) قبول، ولی بهتر بود این رو هم بدونید که مرد ها وقتی فریب می خورند و می فهمند که فریب خوردند، از خصوصیت خیالپردازی شون استفاده می کنند و فکر می کنند خودشون پیروز این میدان بودند.
  و از همه جالب تر هم اینه که حتی فریب خودشون رو هم می خورند و حاصل خیالپردازی خودشون رو با جدیت تمام باور می کنند.
  برای همین بعد از هر شکستی، یک جایی و یک جوری خودشون رو پیروز جلوه می دند.
  ” زن‌ها شیطان ند، وقتی‌ که‌ یادشان می رود، فرشته ند.”
  جمله ی جالبی بود، اما این موضوع برمی گرده به همه ی آدم ها،
  نه فقط زنها….:)
  [گل] :دی

  پاسخ
 5. هادی

  یه حکایتی رو قبلن برات تعریف کردم.
  ماها، ما پسرا، مردا، یا هرچی بخوایم خودمون رو صدا کنیم!؛ یه سری تعریف های نسبتن مشخص و البته نانوشته داریم بین خودمون. در مورد رفتارامون و معنیشون.
  یه سری رفتارا هستش که اگر یه پسر داشته باشدش یا انجامش بده هم خودمون و هم دخترا جمعن بهش میگیم عوضی و خیلی هم درسته.
  در مقابل اگر همونا رو یه دختر انجام بده نه خودمون و نه دخترا هیچکدوم بهش نمیگیم عوضی؛ و کماکان این هم خیلی درسته.
  البته چرایی ه این مسئله مشخص نیست و من شخصن هنوز توی تحلیلش سکوت پیشگی رو انتخاب میکنم.

  به نظرم توام بیا و در مورد شیطنت و ذات کبیره ی زن ها سکوت پیشه کن تا ناخودآگاه و از غیب تیر فتنه بهت برخورد نکرده ;)

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق محفوظ است ©مهدی صالح پور ۲۰۱۸ - ۲۰۰۷